درباره خوشه چین بیشتر بدانید.

گروه مشاوره، آموزش و تحقیقات بازار خوشه چین، با بهره گیری از مهارت ها، توانایی ها، دانش و تجربیات متخصصان مجرب خود در حوزه های بازاریابی، فروش و کسب و کار، آماده ی ارائه ی خدمات زیر به شرکت های نوپا، سازمانها و موسسات است:

– مشاوره

– آموزش

– تحقیقات بازار

– انجام پروژه های مربوط به راه اندازی، توسعه و بهبود کسب و کارها 

حوزه ی محوری خوشه چین کسب و کار و بازاریابی و فروش است.

جامعه ی هدف اصلی  کسب و کارهای کوچک و متوسط هستند.

شیوه ی انجام کار خوشه چین:

خوشه چین در حوزه های اشاره شده، به شیوه های زیر ارائه خدمت می نماید:

  • پذیرش و انجام پروژه های مشاوره، آموزش و تحقیقات بازار برای موسسات، شرکتها و سازمانها
  • همکاری با دیگر فعالان این حوزه ها از طریق پذیرش پروژه های آنها یا بخشهایی از پروژه هایشان به فراخور
  • همکاری با دیگر فعالان این حوزه ها از طریق سپردن بخشهایی از پروژه های خوشه چین به آنها 

تیم کاری خوشه چین:

خوشه چین، تیم های کاری مشخصی برای هر یک از حوزه های فعالیتش دارد، و به فراخور و بر حسب ضرورت کار، از افراد یا تیم های دیگر هم برای بخش هایی از فعالیتهایش استفاده می کند. 

گواهی ثبت علامت خوشه چین:

علامت خوشه چین به شکلی که در  این صفحه می بینید، در تاریخ 1401/08/22 به شماره ی 439495 در اداره ی ثبت علائم تجاری و نشانه های جغرافیایی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسیده و در صفحه ی 60  از روزنامه رسمی شماره 22622 تهران 1401/08/26 اطلاع رسانی شده است.

طبقات خدمات خوشه چین در گواهی این اداره بدین شرح اعلام شده است:

طبقه 35: معاضدت مديريت كسب و كار، ارزيابی كسب و كار، مشاوره در امور كسب و كار و حرفه، مشاوره در امور سازمانی و مديريت كسب و كار، تحقيقات بازاريابی، مطالعات بازاريابی، ارائه اطلاعات كسب و كار از طريق وب سايت، تحقيقات كسب و كار، خدمات بازاريابی، خدمات مشاوره كسب و كار براي تحول ديجيتال، بازاريابی هدفمند.

طبقه 41: آموزش فنی و حرفه ای، خدمات آموزشی مربوط به امور مالی و بازرگانی، خدمات آموزش و ترويج كار آفرينی، تأمين يا ارائه دوره های آموزشی.

معنای عنوان «خوشه چین»:

کلمه ی خوشه چین را بسیار دوست دارم؛ به نظرم زیبا و خوش آهنگ و پرمغز است. ضمن اینکه معنایی هم دارد که بسیار مناسب شکل فعالیتی است که برایش در نظر گرفته ام. 

تعریف خوشه چینی طبق آنچه در ویکیپدیا آمده این گونه است:

خوشه چینی گردآوری محصول جا مانده و پراکنده در کشتزار، پس از برداشت محصول اصلی است. خوشه چین آنکه پس از درو کردن کشتزار جو و گندم و جمع‌آوری محصول، تک خوشه‌هایی که در آنجا مانده برای خویشتن جمع می‌کند. گاه در نوشته‌های ادبی خوشه چین کسی است که از حاصل کار یا دانش یا هنر یا خرمن کسی اندکی برگیرد، که از هر جا برای خود چیزی اندوخته کند.

برو خوشه چین باش سعدی صفت            که گرد آوری خرمن معرفت

نظرات برخی از همراهان